به نام خدا

به صفحه راهنمای ثبت نام خوش آمدید. افرادی که تمایل به ارسال مقاله دارند یا متقاضی شرکت در همایش هستند ابتدا باید در سامانه ثبت‌نام نمایند.


نحوه ثبت‌نام:

برای ثبت نام ابتدا بر روی بخش عضویت کلیک کنید و اطلاعات درخواستی را تکمیل نمایید.

تصویر صفحه عضویت


فرم ثبت‌نام باید به‌دقت تکمیل شود. ابتدا مشخص کنید به چه عنوان در سامانه ثبت‌نام می‌کنید: به‌عنوان شخص حقوقی یا شخص حقیقی. در مواردی که مؤسسات و سازمان‌ها به‌عنوان حمایت‌کننده یک همایش ثبت‌نام می‌کنند، امکان ثبت‌نام تعداد مشخصی از کارکنان و همکاران خود را برای شرکت در همایش یا کارگاه‌های آموزشی رادارند. فقط اشخاص حقوقی امکان ثبت‌نام برای حضور در نمایشگاه‌های جانبی را دارند. بنابراین چنانچه موسسه یا سازمانی متقاضی شرکت در نمایشگاه باشد یا درخواست داشته باشد تا به‌عنوان حمایت‌کننده در همایش حضور داشته باشد، باید با عنوان شخص حقوقی ثبت‌نام کند.

  

فرم ثبت نام به مانند تصویر زیر است. تکمیل مواردی که با ستاره مشخص شده است، اجباری است.

تصویر راهنمای عضویت


- عنوان خود را مشخص کنید. مکاتبات با همین عنوان با شما انجام میگیرد.

- نام، نام خانوادگی، سطح تحصیلات، رتبه علمی و رشته تخصصی را به دقت وارد کنید.

- شماره تلفن و شماره تلفن همراه نیز از موارد ضروری است. با توجه به اینکه در بسیاری موارد نیاز به اطلاع رسانی فوری وجود دارد و مسئولین برگزاری همایش باید در یک بازه زمانی مشخص، افرادی که مقالاتی را ارائه میدهند را اعلام کنند، بنابراین شماره قابل دسترس را اعلام فرمایید.

- در صورت امکان تصویر مناسبی از خود را در سامانه بارگذاری کنید.

- شهر محل سکونت یا کار، نشانی پستی به همراه کد پستی و همچنین سازمان محل تحصیل یا خدمت را به همراه پست سازمانی یا نوع اشتغال به کار مثلاً دانشجوی رشته روابط بین الملل دانشگاه .... یا عضو هیأت علمی دانشگاه ... را ثبت کنید.

- برای تکمیل ثبت نام نشانی پست الکترونیکی، و نام کاربری را هم به دقت وارد کنید.  نشانی ایمیل شما میتواند به عنوان نام کاربری محسوب شود. توصیه می شود از نشانی پست الکترونیکی خود برای تکمیل فرآیند ثبت نام استفاده کنید. با این حال، این امکان وجود دارد تا از نام کاربری دلخواه استفاده کنید.  چنانچه این نام قبلاً در سامانه ثبت نشده باشد، امکان استفاده از آن را دارید.

- از ایمیل صحیح استفاده کنید.  در مواردی که رمز عبور را فراموش کنید، این امکان وجود دارد تا با ورود نشانی ایمیل صحیح، رمز عبور مجدداً ایجادشده و به نشانی ایمیل شما ارسال گردد.

- در صورتی که توضیح خاصی ضروری به نظر میرسد، در بخش توضیحات وارد کنید.

- برای ثبت اطلاعات، شناسه امنیتی را وارد کرده و گزینه ذخیره را انتخاب کنید.

- فقط یک بار در سامانه ثبت نام کنید.

- در صورتی که رمز عبور را فراموش کردید، از گزینه ارسال مجدد رمز عبور استفاده کنید.

- در صورتی که در سامانه ثبت نام کرده اید لیکن، نام کاربری یا نشانی ایمیل را نمی دانید با مدیر اجرایی همایش تماس حاصل کنید.

- پس از تکمیل اطلاعات فرم ثبت نام، تصویر زیر نمایش داده میشود. رمز عبور شما برایتان ایمیل خواهد شد.

تصویر اتمام عضویت